KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10028383
nr 1002 8383
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, motivet: 28 x 45, Stadsmotiv
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2015
kl 19:30:30
13/12 16:51:53